SOSYAL AĞ

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Ahimesut Mah. 2208. Cad. Cıbıroğlu İş Merkezi No:4/7 Etimesgut/Ankara
0552 652 71 79

Skip to Content

HAKKIMIZDA

9 yıllık mesleki tecrübemizi  çalışkan, yaratıcı, cesur, romantik, yeniliklere açık ve modern vizyonumuzla birleştirerek “Royal ve Ahi Kasr-ı” ile taçlandırdık. Bu stresli, yorucu yolun sonuna kadar sizi yalnız bırakmayacak, size hep hayal ettiğiniz kadar güzel ve özel bir an yaşatmak için varız.

Evliliğin heyecanını, hazırlıkların detaylarını, unutulmaz bir gün için düşünülmesi gereken tüm noktaları sizler için  düşünüyor, kurguluyor ve sizlere en uygun teklifleri  sunuyoruz.
Düğün için en keyifli adımlardan biri olan süsleme seçeneklerini ister papatyanın sadeliği ister güllerin ihtişamı ile birleştiriyor,  siz masalınızı yaşarken biz hayallerinizi taçlandırıyoruz.

En popüler trendleri, en çılgın düğün temalarını konuşurken aşkınızı renklendirecek el buketine kadar her organizasyonu ince ince detaylandırıyoruz. Mutlu zamanlarınızı size hatırlatacak en asil, en tarz sahibi seçeneklerle yanınızdayız. Tüm özel günlerinizin, açılışlarınızın, davetlerinizin, toplantılarınızın ayrıntılarını profesyonel ekibimiz ile planlayarak gerçekleştiriyoruz.

Our Clients

Breath Taking Moments with Our Clients

Back To TopBack To Top
 Teklif Al  Ara